Často kladené otázky

Proč se vyplatí podívat se na cenové srovnání LookingforBooking?
Stejný hotelový pokoj na internetu často nabízí různí zprostředkovatelé. Cenový rozdíl mezi jejich nabídkami může být značný. Na LookingforBooking tyto rozdíly jasně uvidíte a nebudete tak za hotelový pokoj platit zbytečně moc. Můžete se také rozhodnout, u kterého poskytovatele si rezervaci uděláte.

Je LookingforBooking bezplatný?
Za používání LookingforBooking se neplatí žádné poplatky a nemusíte se registrovat.

Můžu si pokoj zarezervovat přímo na LookingforBooking?
Ne, LookingforBooking je stránka, která porovnává ceny hotelů a funguje jako vyhledávač, který prohledává různé hotely a rezervační portály současně a poskytne vám přehledné a stručné srovnání cen od různých poskytovatelů. Jakmile si vyberete hotel za správnou cenu na LookingforBooking, můžete provést rezervaci na vybraném rezervačním portálu kliknutím na odkaz.

Je možné na LookingforBooking zrušit rezervaci?
Ne, samotná rezervace probíhá na rezervačním portálu. Rezervaci můžete zrušit na příslušném rezervačním portálu, pokud je to povoleno ve storno podmínkách dané rezervace.

Po kliknutí na odkaz se mi na rezervačním portálu zobrazí jiný hotel a cena, než na LookingforBooking. Jak je to možné?
Pokud je chyba v odkazu z LookingforBooking na rezervační portál, jedná se o technický problém, který vyřešíme co nejdříve. Velmi bychom ocenili, kdybyste nás o takových případech informovali e-mailem na: info@lookingforbooking.com.

Co znamená „nevratná“ cena za pokoj?
„Nevratná“ znamená, že se jedná o rezervaci, kterou po dokončení nelze zrušit bez uhrazení celé nebo částečné ceny rezervace. Vždy si zkontrolujte, zda provádíte rezervaci s pružnou cenou, kde je možné rezervaci bezplatně zrušit do určitého data, nebo rezervaci nevratnou. Nevratné rezervace bývají často levnější kvůli přímé platbě hotelu a omezením.

Jako hotel (majitel)

Platí se za zahrnutí mého hotelu do nabídky LookingforBooking nějaký poplatek?
Ne, služba LookingforBooking je bezplatná. Kromě toho nabízíme možnost propagovat váš hotel za určitý poplatek. Chcete-li získat více informací, kontaktujte nás prosím na: info@lookingforbooking.com.

Údaje o mém hotelu jsou nesprávné. Jak je můžu upravit?
LookingforBooking si klade za cíl být co nejúplnější a nejaktuálnější. Pokud jsou informace uvedené na naší stránce nesprávné, velmi bychom ocenili, kdybyste nás o tom informovali.

Můj hotel není na LookingforBooking uveden. Jak můj hotel dostanu na váš seznam?
Kontaktujte prosím zákaznický servis na: info@lookingforbooking.com.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, nebo máte jakékoli jiné otázky, kontaktujte nás prosím na: info@lookingforbooking.com.

LookingforBooking.com uses cookies. Click here to view more information. Close